3136
Social network | SEO - Social network / "Re: O.K."
« on: December 24, 2021, 01:17:02 AM »
"Re: O.K."
Received: May 21, 2005 at 7:38 PM
Константин П.
"Имейла на бате Светльо е swg2@....... Може да му пишеш и каза че ще направи за тебе каквото може.
На Ол БГ може да дойде и Сам. Проблема е че според Светльо Синята Партия е решила да провежда масирана кампания по нета и тъй като се плаща екстра, имат пари,са наели явно хакери да трият постове и акаунти които не се връзват със синята партийна линия. МЕНЕ ВЕЧЕ МИ БАННАХА И АЙПИТО ОТ КЛУБА....
И НЕ МОГА ДА ПИША ОТТАМ ДОРИ С НОВИ РЕАЛНИ АКАУНТИ.
фИЛОСОФИТЕ ЩЕ ПОЧАКАТ.
Но си заслужава да размажем още некои мутри в нета. Ние сме форумни номади и братя по оръжие, хи хи хи!
"
Позабравил съм кой е "бате Светльо", но като цяло теорията му звучи правдоподобно, защото наистина бяха атакувани само такива акаунти, които противоречаха на въпросната партийна линия (прозападна, антикомунистическа и пр.), а и по-късно дори цяли предавания по телевизията бяха спирани и хайде после вярвай на "свобода на словото"! Разбира се, никога не е сигурно, без доказателства, колкото и правдоподобно да звучи. И до ден-днешен никой не ми се обади да ми предложи да пиша постове за пари. Аз даже един път и публично заявих, че искам такава работа - но нищо. Та, може би, в повечето случаи тези неща за "платени писачи" са измислица. Не, че не е възможно да ги има, но при наличието на толкова много заблудени хорица, които пишат безплатно и си прахосват времето и труда на вятъра, сигурно не им се налага на повечето да харчат пари за такива неща. Не знам.
А за размазването, разбиването и пр. в нета - убедил съм се, че има толкова много недоучили, дебелооки, прости хора онлайн, че дори и да ги разбиеш с логика, факти и т. н., те не се усещат въобще и си продължават по старому. Е, какъв е смисълът?! Поне като го правиш, прави го в собствени сайтове, че, потенциално поне, да имаш някаква възвръщаемост!
Received: May 21, 2005 at 7:38 PM
Константин П.
"Имейла на бате Светльо е swg2@....... Може да му пишеш и каза че ще направи за тебе каквото може.
На Ол БГ може да дойде и Сам. Проблема е че според Светльо Синята Партия е решила да провежда масирана кампания по нета и тъй като се плаща екстра, имат пари,са наели явно хакери да трият постове и акаунти които не се връзват със синята партийна линия. МЕНЕ ВЕЧЕ МИ БАННАХА И АЙПИТО ОТ КЛУБА....
И НЕ МОГА ДА ПИША ОТТАМ ДОРИ С НОВИ РЕАЛНИ АКАУНТИ.
фИЛОСОФИТЕ ЩЕ ПОЧАКАТ.
Но си заслужава да размажем още некои мутри в нета. Ние сме форумни номади и братя по оръжие, хи хи хи!
"
Позабравил съм кой е "бате Светльо", но като цяло теорията му звучи правдоподобно, защото наистина бяха атакувани само такива акаунти, които противоречаха на въпросната партийна линия (прозападна, антикомунистическа и пр.), а и по-късно дори цяли предавания по телевизията бяха спирани и хайде после вярвай на "свобода на словото"! Разбира се, никога не е сигурно, без доказателства, колкото и правдоподобно да звучи. И до ден-днешен никой не ми се обади да ми предложи да пиша постове за пари. Аз даже един път и публично заявих, че искам такава работа - но нищо. Та, може би, в повечето случаи тези неща за "платени писачи" са измислица. Не, че не е възможно да ги има, но при наличието на толкова много заблудени хорица, които пишат безплатно и си прахосват времето и труда на вятъра, сигурно не им се налага на повечето да харчат пари за такива неща. Не знам.
А за размазването, разбиването и пр. в нета - убедил съм се, че има толкова много недоучили, дебелооки, прости хора онлайн, че дори и да ги разбиеш с логика, факти и т. н., те не се усещат въобще и си продължават по старому. Е, какъв е смисълът?! Поне като го правиш, прави го в собствени сайтове, че, потенциално поне, да имаш някаква възвръщаемост!